Cesta k úspěchu

konference TEDxChcete vědět proč je Jaromír Jágr stále tak fenomenální? Proč je dobré milovat činnost, kterou děláte a chtít být v ní nejlepší? Chci se s vámi podělit o přednášku Mariana Jelínka, kterou odprezentoval na známé konferenci TEDx. Věřím, že během těchto 22 minut se dozvíte mnoho zajímavého a obohacujícího. Se vším co Marian Jelínek řekl naprosto souhlasím. Opravdu doporučuji si poslechnout, stojí to za to.

Dozvíte se, že Jaromir Jágr je tak úspěšný, protože extrémně miluje hokej a chce být stále extrémně dobrej. Zjistíte, že největší výkony vznikají bez motivace a že naše velké výkony ovlivňuje psychika, emoce a osobní problémy.

A kdo je Marian Jelínek? Hokejový trenér, manažer, specialista na motivaci a mentální koučink.  Dlouhou dobu byl osobním trenérem a mentálním koučem Jaromíra Jágra. Dnes koučuje i řadu dalších významných sportovců a vysoce postavených manažerů.

Příjemný poslechMarian Jelínek – podprahový parametr úspěchuPříspěvek byl publikován v rubrice VZDĚLÁVÁME SE se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.