Jak najít správný název pro webové stránky?

 

Chcete mít vlastní webové stránky nebo zakládáte firmu a hledáte název? Vymyslet název pro nové webové stránky není vůbec jednoduché. Vsadím se, že téměř každý rozumný název na webu již existuje. Asi to znáte. Chcete si zaregistrovat novou doménu, ale většinou dostanete nemilou odpověď – Tato doména je již obsazena. Po tomto zklamání se začnete pokoušet o alternativy vašeho původního názvu. Bohužel i tyto názvy existují a Vám pomalu přestávají docházet nápady.

 

Jak najít název pro novou doménu? Vymyslete nový Google.

Naštěstí existují nástroje, které Vám pomůžou přemýšlet za Vás a doporučí vám řadu názvu pro unikátní doménu. Jde o generátory jmen pro byznys. Na webu najdete mnoho generátorů. Zde jsou ty nejlepší.

 

Generátor pro perfektní název domény

Namemesh.com

 

Dle mého názoru jde o nejlepší nástroj pro získání skvělého jména pro Vaší doménu nebo pro jméno vaší společnosti, produktu nebo aplikace. Zadejte klíčové slovo a dostaneme zpět bohatou nabídku navržených názvů. Nové názvy jsou rozdělený do několika kategorií. Vhodný název můžete vybírat z kategorie, která mixuje slova, zkracuje slova, přizpůsobuje SEO, apod.

 

Další nástroje, které stojí za vyzkoušení jsou:

https://namestation.com/

http://www.naming.net/

 

 

Hodně štěstí při hledání unikátního názvu

 

 

 

4 prosince, 2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.