Jak vybrat webhosting pro webové stránky?

 

Webhosting budete potřebovat pokud chcete provozovat firemní webové stránky, internetový obchod nebo vlastní blog.

Na výběr máte několik možností. Volit můžete mezi hostingem zdarma nebo placeným hostingem. Pokud to myslíte s provozem webu vážně, určitě zvolte placený webhosting. Za měsíční poplatek dostanete komfort, který u freehostingů v žádném případě nedostanete.

 

Proč nebrat freehostingové služby?

Freehosting musí být něčím vykoupen. Většinou budete muset na web vložit povinný reklamní banner. A co hůř, nedostanete žádnou garanci nabízené služby. V případě problému nepočítejte se servisní podporou. A věřte mi, servisní podpora je to nejdůležitější, co budete u kvalitního webhostingu vyžadovat.

 

Proč si připlatit a zvolit profesionální webhosting?

Jak jsem psal výše, to nejdůležitější co budete potřebovat je kvalitní servisní podpora. Nechtějte se dostat do situace, že váš web zhavaruje a vy se nebudete mít na koho obrátit. Samozřejmostí jsou i technické parametry. Ty jsou však u poskytovatelů webhostingů velmi podobné. Ve výsledku se budete vybírat podle ceny. Kvalitní webhosting seženete už za pár desítek korun měsíčně. Například Wedos, který patří mezi nejlepší poskytovatelé webhostingu v Česku nabízí hostování již od 25 Kč za měsíc.

 

Vyberte si webhosting u některého z těchto poskytovatelů a začněte budovat Váš web.

Wedos.cz Ebola.cz Český hosting Savana Váš hosting
25 Kč/měsíc od 39 Kč/měsíc 83 Kč/měsíc 25 Kč/měsíc 23 Kč/měsíc

 

 

 

4 prosince, 2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.