O Digispace

Projekt Digispace.cz jsem založil v lednu 2012, kdy jeho původním záměrem bylo informovat o novinkách ze sektoru IT a ICT.

Postupem času a po několika generálních úpravách jsem se rozhodl, že budu psát o všem co mě baví, co mě zaujalo a co by mohlo zajímat i Vás, čtenáře DigiSpace.  Jsem názoru, že jakákoliv činnost, kterou děláte vás svým způsobem nějak obohatí. Můžete žít pasivně a stále na něco čekat nebo můžete vstát a jít vstříc novým zážitkům. Každý z nás disponuje nějakou schopnosti, ale to ještě neznamená, že ji využíváme. A tak jsem přeměnil rozhodnutí v činy a spustil DigiSpace. DigiSpace neboli digitální prostor je místo, kde najdete cesty ke zdravému životnímu stylu, aktivnímu životu, seberealizaci a taky mé zkušenosti drobného investora.

 

 

Snažil jsem se, aby struktura webu byla co nejjednodušší. Najdete zde tyto tři rubriky, INVESTUJEME, VZDĚLÁVÁME SE a PEL MEL.

 

 

Rubrika INVESTUJEME

 

V rubrice investujeme bych se chtěl zaměřit na možnosti a typy investování. Investovat dnes můžeme do hromady věcí a činností. Můžeme investovat do vzdělání, do zážitků nebo do nových dovedností. Peníze můžeme vložit do nových nápadů nebo je investovat na burze. Jelikož pár let drobně investuji na burze, rád se s Vámi o tyto zkušenosti a zážitky podělím.

 

 

Rubrika VZDĚLÁVÁME SE

Je všeobecně známo, že nejlepší investice je do vzdělání a do sebe sama. Proto v rubrice vzděláváme se bych se chtěl zaměřit právě na tuto oblast. Myslím si a věřím, že pokud chceme dobře investovat, tak jen do oboru ve kterém se dobře orientujeme.

 

 

Rubrika PEL MEL

Do této části budu vkládat obsah, který se úplně nehodí do výše uvedených rubrik. Bude zde mix všeho co bude stát za pár řádek.

 

Tolik o Digispace.cz a teď pár slov o mně.

 

Komentáře nejsou povoleny.