O mně

Asi se sluší představit se. Nejsem žádný android, který zde roboticky generuje příspěvky, ale obyčejný pozitivně naladěný člověk z masa a kostí, který to na tomhle světě kroutí již 33 sezón.

 

Něco o mě ve třech blocích:

 

Od blikače na kolo po virtualizaci a cloud

V 15 letech jsem zapojil svůj první jednoduchý elektrický obvod, vyrobil svůj první LEDkový blikač na kolo, udělal první audio zesilovač a dostal prvních 230 voltů do těla. Od té doby se věnuji oboru, kde teče aspoň jeden miliampér elektrického proudu a kde se přenášejí  logické jedničky a nuly.  Organizační a výpočetní technika, elektronika, sdělovací technika, telekomunikace a informační technologie byly studijní obory, kterými jsem si prošel. A v telekomunikacích a informačních technologiích jsem zůstal i po škole.

 

Od sladké teorie pro drsnou realitu

Jelikož jsem z technikou nadnárodních technologických firem den co den ve styku, troufnu si říct, že o těchto firmách, jejich produktech, službách, budoucích plánech mám celkem přehled. Proč toho tedy nevyužít? Proč nezačít investovat? Statistika, spekulace, zkoumání, určitá míra rizika mě přece vždycky bavila. A tak jsem od sladké teorie finančních trhů přešel do drsného světa drobného investování.

 

Když si to nepamatuješ, tak si to zapiš!

Ve škole jsem zjistil, že když si něco zapíšu na papír tak si to déle pamatuju. Dnes už do školy nechodím a zápisky si do sešitu nedělám. Dnes si poznámky píšu elektronicky. Možná i to je jeden z důvodů proč jsem si založil DigiSpace.

 

Lukáš

 

Napsat komentář